AGC Processing Teplice - závod Kryry

Vyrábí a zpracovává širokou škálu skel pro interiérové aplikace, nábytkářský průmysl a je zaměřen především na sériovou výrobu. Zabývá se instalacemi skel v exteriéru i interiéru po celé České republice.

Výrobní závod AGC Processing Teplice – závod Kryry se zaměřuje především na velkosériovou výrobu finálních produktů z plochého skla. Ve svém závodě vyrábí skla pro nábytkářský průmysl, ale i pro koncové zákazníky. Výroba je též zaměřena především na skla vhodná pro interiérové aplikace. Veškeré služby jsou doplněny i o možnosti instalace finálních výrobků přímo na míru u koncového zákazníka (Více informací v sekci APLIKACE). Svým zákazníkům nabízí nejen výrobky vysoké kvality, ale i prvotřídní servis včetně technické podpory při návrhu správného zasklení.

Přehled vyráběných produktů

NAŠE VÝROBKY – SPECIALITY PRO VÁS
Paleta výrobků s širokou škálou možností využití doplněná o rozsáhlé funkce potřebné u skel používaných v interiérových aplikacích. Veškeré výrobky jsou plně certifikované dle aktuálních platných norem a jsou šetrné k životnímu prostředí.

AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group - Závod Kryry

Tovární ul., 439 81 Kryry

+420 415 235 555

processingkryry@agc.com 

Fakturační údaje

IČO 25012266 – DIČ CZ699001704
Zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 936
Bankovní spojení: Komerční banka a.s., č.ú. 753910287/0100

AGC Processing Teplice - závod Kryry

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám naši odbornící budou věnovat