AGC na semináři „Interiéry 2013“

01-11-2013

Dne 31. října se v jihočeské Volyni konal odborný seminář „INTERIÉRY 2013“. Jednalo se již o druhý ročník této akce a tentokrát zde nechybělo ani AGC se svým GlassBusem.

 

Seminář je určen pro širokou odbornou veřejnost, především pro návrháře interiérů, designéry, architekty, výrobce a dodavatele nábytku a interiérových prvků, akademiky, studenty, odborné redaktory a všechny, které tento obor zajímá. Cílem akce je seznámení se s novinkami na trhu a jejich možnostmi, s trendy a vývojem v nábytkářství a příbuzných oborech, které navazují na vybavování interiérů. V Čechách se jedná se o unikátní akci, při které odborníci předávají své zkušenosti a znalosti  profesionálům z oboru interiérového designu. Nejedná se o komerční veletrh ani o dlouhé teoretické přednášky. Vše je myšleno prakticky, reálně a cíleně v jeden den na jednom místě. Velkým přínosem pro AGC byla možnost navázání nových obchodních vztahů.

 

V rámci semináře, na který dorazilo více než 300 lidí (dokonce o 25% více interiérových odborníků než na první ročník), proběhla série 24 odborných přednášek. Prezentaci na téma „Sklo v interiéru - hra světla, barev a reflexe“ za AGC přednesl produktový manažer zpracovaných skel, ing. Pavel Hotový. Prezentace vyvolala mezi posluchači poměrně velký zájem, a na meeting point AGC a do připraveného GlassBusu tak zavítalo několik desítek lidí. Návštěvníky zajímaly informace o využití a dostupnosti interiérových skel, návrháři pak obdivovali především designová skla z řady Oltreluce, Lacobel a Matelux.

 

Protože, stejně jako ten předchozí, vzbudil i druhý ročník tohoto semináře velký ohlas a přednášky i celková organizace splnily všechna očekávání, VOŠ a SPŠ Volyně již chystá další pokračování. A AGC na něm jistě nebude chybět …

Zpět na přehled
Informace o výrobcíchKontaktujte násZeptejte se nás

LATEST NEWS