Profil AGC Processing Teplice

Komplexní řešení skel pro vaše projekty. 

AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group je dceřinou společností AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group. 

Přečtěte si více

Mistrovství světa ve fotbale 2018

Mistrovství světa ve fotbale 2018: sklo od AGC na více než 30 místech

Přečtěte si více

Dekorativní sklo AGC pozvedne vzhled renovovaného bloku kancelářských budov

Před nedávnem bylo dekorativní sklo AGC zvoleno pro projekt rozsáhlé renovace interiéru Bloku 5, čtyřpodlažní kancelářské budovy v komplexu Irish Life Centre na Abbey Road, v jednom z nejprestižnějších komerčních center v Dublinu.

Přečtěte si více

Projekt 101 Embankment

101 Embankment a sklo AGC Stopray Vision-50 s protisluneční ochranou

101 Embankment je kancelářská budova o rozloze více než 15 300 m² představující první etapu rozvojového projektu města Manchesteru s cílem vybudovat inspirující a flexibilní velkoplošné administrativní prostory.

Přečtěte si více

Imagin má certifikát Cradle to Cradle - Gold

Vzorované sklo Imagin od AGC má certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Gold. 

Přečtěte si více

Stopray SilverFlex

Stopray SilverFlex, nové high-tech sklo pro vizionářské architektonické projekty. AGC Glass Europe představuje další naprosto nový výrobek s protisluneční ochranou – Stopray SilverFlex. Toto vysoce reflexní sklo s protisluneční ochranou nabízí architektům a developerům ideální řešení...  

Přečtěte si více

ENERGY LIGHT

Společnost AGC vám představuje své nejnovější sklo s protisluneční ochranou: Energy Light.

Toto nové sklo s povlakem dokonale kombinuje nízkou emisivitu a protisluneční ochranu při zachování neutrálního vzhledu.

Přečtěte si více

10.národní konference ČKLOP

Dne 30. března 2017 se v pražském Clarion Congress Hotelu konala jubilejní 10. konference ČKLOP s podtitulem LOP, okna a dveře - zdraví obyvatel a udržitelné stavebnictví. Návštěvníci si i letos vyslechli odborné přednášky zajímavých hostů z České republiky i ze zahraničí. 

Přečtěte si více

Projekt Warsaw Spire

Nová dominanta Varšavy vítězem MIPIM Awards 2017

Projekt Warsaw Spire získal hlavní cenu v prestižní soutěži MIPIM Awards 2017, jejíž vyhlášení se konalo v průběhu MIPIM, mezinárodního veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí v Cannes ve Francii. Zvítězil v kategorii Best Office & Business Development, a za sebou zanechal  významné projekty z Londýna, Říma a Shenzhenu.

Přečtěte si více

Certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Bronze pro skla Thermobel

AGC Glass Europe pokračuje v plnění svých závazků zaměřených na trvalé zlepšování environmentální výkonnosti. Jakožto první a jediný výrobce skla na světě, který získal certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Bronze za svá izolační skla Thermobel a iplus/ipasol, nabízí dnes AGC nejširší portfolio produktů s certifikáty na úrovni Silver nebo Bronze.

Přečtěte si více

Představuje se Halio - sklo AGC Glass Europe pro nová interaktivní okna a prosklené stěny

Halio™ je inteligentní tónované sklo, které se zbarvuje do neutrálních šedavých odstínů, čímž dochází k blokování slunečních paprsků, ochraně proti oslnění a zvýšení pocitu soukromí. Tato změna probíhá automaticky nebo na přání uživatele a sklo stále vypadá jako běžné sklo. 

Přečtěte si více

Inspirujte se sklem pomocí mobilní aplikace „Glass & Architecture by AGC“

Nyní on-line a zdarma ke stažení:  nová mobilní aplikace referencí společnosti AGC „Glass & Architecture by AGC“  vás zve na cestu po rozmanitých a ohromujících architektonických stavbách z celého světa, aby vám pomohla najít řešení, které hledáte pro použití v interiéru či exteriéru.

Přečtěte si více

AGC představuje Planibel Clearlite, nové plavené sklo

V posledních letech zaznamenal sklářský průmysl vzrůstající poptávku po výrobcích z čiřejšího plaveného skla. Společnost AGC nyní nabízí Planibel Clearlite, který představuje výrobek s lepšími energetickými a světelnými parametry a přináší do vašeho obydlí vyšší komfort.

Přečtěte si více

Objevte nový Matelac T

Matelac T - kalitelné lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou.

Po úspěšném uvedení rozšířené škály skel Lacobel T na trh v roce 2014 nabízí nyní společnost AGC jedinečnou škálu kalitelných lakovaných skel se saténovou povrchovou úpravou: Matelac T ve stejných 15 moderních barvách. 

Přečtěte si více

Hlavní účetní údaje za rok 2014

V souladu s § 436(1) zákona č. 90/2012Sb. o obchodních korporacích uveřejňuje představenstvo společnosti tyto hlavní účetní údaje za rok 2014

Přečtěte si více

Quadrio - prolamovaná fasáda se zasklením od AGC

Quadrio  - prolamovaná fasáda

Architektonické řešení fasád, které jsou jednotícím prvkem jinak značně členité budovy, vychází z myšlenky přiznání soudobého výrazu objektu a současného respektování tradičních prvků okolních historických domů. 

Přečtěte si více

Stopray Vision 72 a Stopray Vision 72T

Sklo s protisluneční ochranou a vysokou selektivitou Stopray Vision-72 a Stopray Vision-72T

Přečtěte si více

Muzeum dějin polských Židů

Systém bodového strukturálního zasklení Structura DUO+ 

Přesně 70 let poté, co vypuklo povstání ve varšavském ghettu, bylo otevřeno Muzeum dějin polských Židů. I když se muzeum zatím nemohlo pochlubit žádnou expozicí a řada prostor byla ještě prázdná, první víkend po otevření zavítalo do muzea téměř 15 000 návštěvníků z Polska i ze zahraničí - přilákala je totiž jedinečná architektura nové budovy. Svůj podíl na působivosti tohoto díla, které je považováno za jednu z nejkrásnějších moderních budov ve Varšavě, mají skla od AGC.

Přečtěte si více

Dálniční tubus se sklem Pyropane

První aplikace skla Pyropane v České republice v opláštění dálničního tubusu

V květnu 2013 uběhl rok od zprovoznění dálničního úseku D8 mezi Lovosicemi a Bílinkou, jehož součástí je dálniční tubus u obce Vchynice. Ocelová konstrukce o délce 232m, šířce 33m, výšce 9m a hmotnosti 450 tun pojme bezmála 8000 m2 skla Pyropane 100 (E30) v odstínu zelené.

Přečtěte si více

Slavnostní otevření AGC Glass Building

V úterý 30. září společnost AGC Glass Europe slavnostně otevřela za přítomnosti četných zástupců z ekonomické, politické a průmyslové sféry a tisku své nové sídlo společnosti AGC Glass Building, budovu s téměř nulovými náklady na energie, a to v Louvain-la-Neuve, 25 km jižně od Bruselu. 

Přečtěte si více

iplus - Energeticky účinné zasklení

AGC představuje vylepšenou škálu nízkoemisivních skel iplus

Přečtěte si více

AGC rozšiřuje barevnou škálu Lacobelu T

Objevte rozšířenou škálu skel Lacobel T od AGC: nejodolnější lakované sklo v 15 módních odstínech

Přečtěte si více

Studentská soutěž „Moderní koupelna“ má svého vítěze

Ve stylovém showroomu  SIKO na pražském Zličíně proběhlo pod záštitou firem AGC Flat Glass Czech a SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, ve spolupráci s katedrou architektury stavební fakulty ČVUT, slavnostní vyhlášení studentské soutěže na téma „Moderní koupelna“. Součástí celé akce byl i odborný seminář „Moderní trendy v interiéru”. 

Přečtěte si více

AGC podpořilo studenty ČVUT na prestižní soutěži Solar Decathlon 2013


3. října začala v Kalifornii mezinárodní studentská soutěž Solar Decathlon 2013. Solární dům AIR HOUSE, který postavil tým studentů ČVUT, se spolu s dalšími 18 domy utkal v solárním desetiboji. Svou roli v tomto projektu sehrálo také AGC.

Přečtěte si více

Hlavní účetní údaje za rok 2013

V souladu s § 436(1) zákona č. 90/2012Sb. o obchodních korporacích uveřejňuje představenstvo společnosti tyto hlavní účetní údaje za rok 2013:

Přečtěte si více

Skleněná střecha hráčských laviček

Skleněná střecha hráčských laviček pro šampionát 2014 FIFA World Cup™ v Brazílii byla odhalena

— Společnost AGC předvádí nové možnosti chemicky tvrzeného skla—

TOKYO & SAO PAULO--(BUSINESS WIRE)-- Společnost AGC představila oficiální skleněnou střechu hráčských laviček pro šampionát 2014 FIFA World Cup™ v Brazílii.

Přečtěte si více

AGC na semináři „Interiéry 2013“

Dne 31. října se v jihočeské Volyni konal odborný seminář „INTERIÉRY 2013“. Jednalo se již o druhý ročník této akce a tentokrát zde nechybělo ani AGC se svým GlassBusem.

Přečtěte si více

LATEST NEWS

Kan widget `facebook_last10` niet laden.

Cradle to Cradle - Thermobel

YOUTUBE

@AGCGlassEurope

  • Are you ready for a new challenge ? AGC is looking for a #Sales & #Marketing Manager in charge of the… http://t.co/Le4GwPuLA3